O FIRMIE

Firma 3J Domy powiązana jest kapitałowo i operacyjnie z firmami JMBP Prefabrykaty oraz 3J Budownictwo. JMBP Prefabrykaty jest producentem konstrukcji betonowych, aktywnie działającym na rynku od 2016 roku. Sprawdzony zespół naszej Spółki ma ponad 15- letnie doświadczenie w realizacji kontraktów w zakresie produkcji prefabrykatów żelbetowych dla przemysłu budowlanego, energetycznego, drogowego oraz rolnictwa.

Posiadamy bardzo korzystną lokalizację w centralnej Polsce– zaplecze produkcyjne znajduje się w Bydgoszczy, która leży w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych. Dysponujemy bazą produkcyjną wyposażoną w specjalistyczny sprzęt. Pracujemy zgodnie z wymogami norm europejskich oraz specjalistycznych norm branżowych.

Jesteśmy ukierunkowani na dokładność, a opracowane przez nas technologie skracają czas realizacji inwestycji. Jednym z elementów strategii Firmy jest nastawienie na ciągły rozwój i osiąganie coraz to wyżej postawionych celów. Nie ograniczamy się do produkcji tylko w jednym segmencie, wykonujemy różne pod względem gabarytowym i przeznaczenia konstrukcje betonowe. Oferujemy szeroki wachlarz produktów w tym: belki, słupy, podwaliny, podwaliny warstwowe, ściany, doki, a także realizujemy specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach.